Prysmian Group

Sektöründe lider konumda olan Prysmian group alanında önemli bir bilgiye ve tecrübeye sahiptir. Bun noktada sahibi olduğu bilgisini ve tecrübesini önemli ölçüde sektöre yansıtmaktadır. Bu anlamda sahip olduğu vizyoner bakış açısını da çözüm odaklı hizmet anlayışıyla birleştiren faaliyetler içerisindedir.

 Hizmete kalitesini her geçen gün arttıran Prysmian grup kendisini çağın ihtiyaçları doğrultusunda yenilemeyi sürdürmektedir. Bünyesinde her biri alanında deneyim sahibi ve profesyonel bir ekibe sahiptir. Prysmian kablo, müşterileriyle her daim karşılıklı güven ilişkisi içinde bulunmaktadır. Bu doğrultuda kurumsal bir alt yapıya dayalı kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Sektöründe daima rakiplerinin bir adım önünde olmayı hedeflemektedir. Her zaman bu hedef doğrultusunda ilerlemektedir.

Sektöründe Güvenin Adresi

 Geçmişten günümüze enerji kabloları her zaman vazgeçilmez bir unsur olmuştur. Bu gelecekte de böyle olmaya devam edecektir. Prysmian kablo bayi gerek ürünleriyle gerekse elemanlarının enerjisiyle iş hayatının ritmine uyum sağlama konusunda başarılıdır. Sektöründe profesyonel bir bakış açısına sahip durumdadır.

 Sektöründe önemli başarılara imza atmış olan Prysmian grup her daim paydaşlarına katma değer kazandırmayı hedefler. Bu hedef doğrultusunda pazarlama ve satış stratejilerini güvene ve şeffaflık ilkelerine dayandırır. Bu sayede Prysmian bayileri her zaman kusursuz bir uyum içerisinde varlık göstermeyi başarmaktadır. Prysmian grup, FVA kablo’nun önemli çözüm ortaklarından biri olarak öne çıkmaktadır. Her zaman sektörünün en iyilerinden olmayı hedeflemektedir.

İstanbul’daki Güvenilir Adres

 FVA kablonun çözüm ortaklarından biri olan Prysmian grup sektöründe lider olmayı hedeflemektedir. Yüksek kalitedeki Prysmian data kablosu seçeneklerini kolaylıkla temin edebileceğiniz önemli bir adres olma niteliği taşımaktadır. Bu anlamda Prysmian İstanbul bayileri başı çekmektedir. Müşterilerine güven veren ve kaliteli ürün sunan en seçkin adresler arasında bulunurlar. Enerji ve data kablolarında mükemmelliği arayanlar için önemli seçenekler olarak karşınıza çıkmaktadırlar.

 Çağın ihtiyaçlarına yönelik olarak çözüm sunma kabiliyetine sahiptirler. Bu yönde sürekli bir gelişim içinde varlık gösterirler. Sahip oldukları son derece vizyoner bakış açısıyla önemli bir farkındalık yaratırlar. Aktif durumdaki müşteri iletişimiyle, sektör içerisinde güçlü bir koordinasyon ağına sahip durumdadırlar.

 Kabloda Kaliteyi Arayanların Seçimi

 Kablo denilince akla pek çok seçenek gelir. Ancak afumex kablolar denildiğinde ise seçenekler oldukça sınırlıdır. Bu bakımdan Prysmian İstanbul bayisi kabloda kaliteyi her zaman en yüksek bulacağınız seçenek olmaktadır. Yüksek kalitede afumex ve diğer kablo seçeneklerini Prysmian İstanbul bayisi güvencesiyle kolaylıkla temin edebilirsiniz.

 Müşterilerine daima güven veren ve Prysmian cat 6 gibi kablo seçeneklerinde mükemmel kaliteyi sunan adrestir. Prysmian İstanbul bayileri yalnızca ürün kalitesiyle değil sağladığı müşteri memnuniyetiyle de öne çıkmaktadır. Bu yönüyle de kabloda kaliteyi arayanlar tarafından önemli tercihleri oluşturmaktadır. Hem ürün kalitesini hem de müşteri memnuniyetinin buluştuğu seçkin bir adres niteliği söz konusudur. Prysmian geniş ürün yelpazesiyle her türlü ihtiyacı karşılamak için çalışan bir marka. Bahsedilenlerin haricinde Prysmian kalitesiyle FVA bünyesinde müşterilere sunulan ürünler aşağıda listelenmiştir.

Protodur® Tesisat Kabloları

 • H05V-U / H07V-U / H07V-R (NYA) 300/500 V -450/750 V
 • H05V-K / H07V-K (NYAF) 300/500 V -450/750 V
 • H03VV-F 300/300 V
 • H05VV-F 300/500 V
 • NVV / NYM 300/500 V

Protodur® Yalıtkanlı Alçak Gerilim Kablolar

 • YVV-U / YVV-R / NYY
 • YVV-U / YVV-R / NYY -KUMANDA
 • YVCV-U / YVCV-R / YVMV / NYCY
 • YVZ2V-U / YVZ2V-R / YVOV / NYRY
 • YVZ3V-R / YVŞV / NYFGY

Protothen®-X Yalıtkanlı Alçak Gerilim Kabloları

 • YXV-U / YXV-R / YE3V / 2XY
 • YXV-U / YE3V / 2XY -KUMANDA KABLOLARI
 • YXCV-U / YXCV-R / YE3MV / 2XCY

Protothen®-X Yalıtkanlı Orta Gerilim Kabloları

 • YXC7V-R / YE3SV / 2XSY 20,3/35 kV
 • YXC8VZ3V-R / YE3SHŞV / 2XSEYFGY
 • 8,7/15 kV

Afumex™ Tesisat Kabloları

 • H05Z1-U /H05Z1-K
 • H07Z1-U / H07Z1-R / H07Z1-K
 • 052XZ1-F

Afumex™ Alçak Gerilim Kabloları

 • N2XH-O / N2XH-J

Yangına Dayanıklı Afumex™ Kablolar

 • N2XH-O FE 180 / N2XH-J FE 180
 • N2XH-O FE 180 / N2XH-J FE 180 -KUMANDA KABLOLARI

Lastik Yalıtkanlı Kablolar

 • H05RR-F
 • H01N2-D
 • H07RN-F

Draka Kablo Bayi

 Çağın ihtiyaçlarına uygun çözüm sunma kabiliyetine sahip olan Draka kablo bayi sektörünün en iyileri arasındadır. Draka bayi elbette yalnızca ürün ve hizmet kalitesiyle adından söz ettirmez. Sektöründe sağlamayı başardığı yüksek oranlı müşteri memnuniyetiyle de önemli başarılara imza atmaktadır.

 Draka kablo bayisi Prysmian grup adı altında kendisine yer bulmaktadır. Bu noktada aranılan kalitede Prysmian fiber kabloları satışını gerçekleştiren seçenekler arasında yer almaktadır. Bu tip kablolar dijital çağın en önemli ihtiyaçları arasında yer bulmaktadır. Prysmian nhxmh konusunda da ürün ve hizmet kalitesini müşterilerine başarılı bir şekilde sunan seçimler arasındadır. Draka Kablo FVA Kablonun önemli çözüm ortaklarından biridir.

 Neden Kablo Ürünlerinde Tercih FVA Kablo Ve Çözüm Ortakları Olmalı?

 Sürekli gelişen çağın ihtiyaçları doğrultusunda Prysmian Kablo İstanbul bayisi müşterilerine önemli tercihler sunmaktadır. Data ve enerji kablolarında beklentileri karşılayan kalite ilgili bayiler tarafından büyük bir titizlikle sağlanmaktadır. Müşterilerine çözüm ortaklarıyla birlikte kalıcı çözümler sunan Prysmian bayisi İstanbul halkına büyük titizlikle hizmet sunmaktadır.

 Çünkü ürünün yüksek kalitede olması tek başına yeterli olmayabilmektedir. Bu noktada sunulan ürünün kalitesiyle hizmet kalitesinin bir arada sunulması büyük önem taşımaktadır. Bu konuyla alakalı olarak Prysmian bayileri önemli başarılara imza atmayı sürdürmektedir. Sektöründe önemli tecrübelere sahip olan Prysmian bayileri sundukları ürünleri ve hizmet kalitesiyle önemli tercih oluşturmaktadır.

FVA Kablo

 Alanında uzman ekibiyle faaliyetlerini yürütmekte olan FVA Kablo bütün iş ortaklarıyla bir takım oluşturmaktadır. Bu anlayışla geleceğe hızlı adımlarla ilerleyerek sektörün etkin firmaları arasında kendisine yer bulmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak konusunda ise önemli bir kararlılık göstermektedir.

 Üründe ve hizmette her zaman beklentileri karşılamak yönünde önemli adımlar atan seçim FVA Kablodur. FVA kablo Prysmian bayileriyle çözüm ortaklığı gerçekleştirmektedir. İstenilen çözümü bulabileceğiniz Prysmian bayisi olarak hizmet sunmaktadır.

 Sektöründe lider, geleceğe her zaman koşar adımlarla ilerleyen bir çözüm ortaklığı gerçekleştirmektedir. Bu anlamda müşterilerine her zaman mümkün olan en doğru ürün konusunda en iyi seçimleri sunmaktadır. Böylelikle önemli başarılar gerçekleştirmektedir.

Sunulan Ürünler

 FVA kablo birbirinden seçkin ürünleriyle müşterilerine hizmet sunmaktadır.Bunun beraberinde Prysmian bayi ve diğer çözüm ortaklarıyla iş birliği yapmaktadır. Kablo sektöründe çözüm ortaklarıyla birlikte çağın ihtiyaçlarına uygun kalite ve nitelikte ürün seçenekleri sunmaktadır. Bu doğrultuda sürekli olarak müşterileri için her zaman iyinin daha iyisini sunmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda sunmakta olduğu ürünler arasında ise;

 – Fiber Optik Kablolar,

 – Zayıf akım kabloları,

 – Maden kabloları,

 – Endüstri kabloları,

 – Servo Motor kabloları,

 – Profosyonel Ses&Görüntü Kabloları,

 – Demiryolu Kabloları,

 – Solar kablolar,

 – Enstrüman Kabloları,

 – Silikon kablolar

 – Gemi ve Yat Kabloları ve enerji kabloları yer almaktadır.

 FVA Kablo Ve İş Ortaklarının Çalışma Prensipleri

 FVA Kablo, çözüm ortaklarıyla birlikte her zaman müşteri memnuniyeti odaklı ürün ve hizmetler sunmayı hedefler. FVA Kablo iş ortaklığına ve takım ruhuna liderlik yapma konusunda önemli bir başarı göstermektedir. Bu anlamda iş ortaklarıyla birlikte nezaket ve dürüstlüğü esas alır.

 Sektöründe elde edilen başarıların sürdürülebilirliği hedefler. Bunun yanında sürekli olarak teknolojiyi çok yakından takip eder. Çözüm ortaklarıyla birlikte her zaman yenilikçi ve vizyoner bakış açısına sahiptir. Müşterileri için her daim en iyisini düşünen bir mükemmeliyetçiliğe sahiptir. Kurumsal anlamda Türkiye’nin en önemli değerleri arasında yer almaktadır. Prensiplerinden taviz vermeksizin çözüm ortaklarıyla uyumlu şekilde hareket etmektedir.

 FVA Kablo Ve İş Ortaklarının Ortak Değerleri

 Sektöründe lider konuma yükselmeyi öncelikli hedefleri arasına koyan FVA kablo iş ortaklarıyla aynı değerleri savunmaktadır. Bu doğrultuda paylaşılan ortak değerler ise şunlar olmaktadır;

 – Her zaman Müşteri memnuniyetini yaratmaya odaklanmak,

 – dinamik bir çalışma odaklılığa sahip olmak,

 – İş ve Çözüm ortaklığının beraberinde ve bir takım ruhuna sahip olmak,

 – Daima sürdürülebilirliği sağlamak,

 – Her zaman nezaket ve dürüstlük konusundan asla taviz vermemek,

 – Her zaman yenilikçi bir bakış açısına sahip olmak,

 – Daima vizyoner olmak,

 – İnsana ve doğaya karşı saygılı olmaktan kesinlikle taviz vermemek,

 – Mükemmeliyetçi bir ruha sahip olmak.

 FVA kablo ve iş ortakları için ortak değerler kapsamında birlikte çalışmak önemli bir konudur. Ancak bu yolla müşterilere istenen çözümler kusursuz olarak sunulabilir.

Menü