FVA Kablo ve Erse Bayileri

FVA Kablo, Erse Kablo ile yaptığı bir anlaşmayla ile beraber Erse Bayilerinden biri haline gelmiştir. Bu anlaşma ile FVA Kablo ile Erse Kablo çözüm ortakları olarak kendilerine beraber bir yol çizmişlerdir.

FVA kablo kurulduğu günden beri sahip olduğu sektör bilgisi ve deneyimi ile kararlı bir yol izlemiştir. Bu kararlı yolculuğunda vizyoner bakış açısıyla çözüm odaklı bir bakış açısı ile hizmet etmiştir.

FVA Kablo Kimdir ve Vizyonu Nedir?

vfa kabloları

FVA Kablo müşterileri ile iyi ilişkiler kurarak yarattığı sinerjiyi kaliteli ve hızlı ilişkileri ile pekiştirerek hizmet anlayışına yeni bir fark getirmiştir. FVA Kablo; tecrübeli, profesyonel ve işinde istekli olan ekibi ve onların çalışma disiplin ile gurur duymakla kalmamakta, bunu her zaman dile getirerek övüncünü belli etmektedir.

FVA Kablo’nun yılların tecrübesini yetenekli ekibi ile harmanlayarak ortaya çıkardığı mükemmel iş hem müşterileri hem de iş ortakları tarafından takdir ile karşılanmaktadır ve FVA Kablo ailesi bu durumdan oldukça memnundur.

FVA Kablo paydaşlarına katma değer kazandırmayı hedefleyerek, pazarlama ve satış stratejilerini güvenirlilik ve şeffaflık ilkelerine göre yapılandırır.

Erse Kablo Kimdir ve Vizyonu Nedir?

1996 yılında kurulmuş olan Erse Kablo, o günden bugüne sektördeki başarısını ve deneyimizi “kalite, hizmet ve sürdürülebilirlik” kavramları ile yakalamıştır. Erse Kablo, bir zayıf akım kablosu üreticisi olarak kusursuz hizmet anlayışına devam ediyor.

Bünyesinde barındırdığı son teknoloji ürün skalasını gruplara ayıracak olursak; kontrol etme, yangına dayanıklı, koaksiyel, haberleşme, kumanda, veri iletişim ve özel kabloları şeklinde sıralayabiliriz. Pazar gücünü markalarıyla sağlamlaştıran Erse; kumanda kabloları grubunda Erflex, yangına dayanıklı ürün gruplarında Ervital, Ervital Fire Safe Cable ve Ertival Fire Safe Gold Cable, lan kabloları grubunda ise Erline markalarıyla tüketicilerine sonsuz güven ve kalite oluşturmaya devam etmektedir.

Erse Kablo, güçlü ve disiplinli mühendis kadrosu ve Ar-Ge departmanı sayesinde istikrarlı bir büyüme çizgisine sahiptir.

Erse Kablo, Erse Bayileri ile beraber büyümeye devam etmektedir. FVA Kablo, bir Erse Bayisi olarak bu büyümenin içinde yer almaktadır.

Erse Bayileri ve FVA Kablo

vfa ve erse bayileri

FVA Kablo, Erse Bayisi olarak Erse Kablo ile birlikte hareket etmektedir. FVA kablo olarak, sahip olduğumuz sektör bilgi ve tecrübelerimizi göz önüne alarak, Erse Bayisi tarafından üretilen tüm zayıf akım kablo çeşitlerini tüketicilere ulaştırmaktayız.

FVA Kablo olarak, bu sektörde profesyonel bir şekilde hizmet vermekte, aynı zamanda sektörde deneyimi olan firmalar ile yolumuza devam etmekteyiz. Bu hizmeti tüketicilerimize sunabilmek adına da Erse Bayileri ile olan iş birliğimizi sürdürmekteyiz.

FVA Kablo, çizdiği planlı ve sistematik yol haritası sayesinde sürekli gelişim göstermektedir. Bu gelişim sürecinde; aktif müşteri iletişimi ve sektörde var olan güçlü koordinasyon ağını doğru kullanmaktadır. Aynı zamanda bir Erse Bayisi olan FVA Kablo, zayıf akım kablo konusunda alıcılarına geniş bir ürün skalası sunmaktadır.

Zayıf Akım Kablo Üreticisi Erse

Erse Kablo, 1996 yılından bu yana sektörde “kalite, hizmet ve sürdürebilirlik” kavramları doğrultusunda hizmet vermektedir. Kusursuz hizmet anlayışı ile zayıf akım kablo üreticiliğinin ülkemizde öncülerinden biri olmuştur.

Günümüzde elektrik ile çalışan tüm cihazların kullanımı için özel üretilmiş kablolar mevcuttur. 1kV altı, düşük gerilime sahip ve dışarıya zarar vermeyecek seviyede akımları taşıyıp ileten kablo türlerine zayıf akım kabloları denmektedir.

Zayıf akım kabloları genellikle; AVM, hastane, rezidans, spor tesisleri gibi ses, görüntü, alarm ve telefon sistemi barındıran sosyal alanlarda kullanılmaktadır. Bu da günümüzde oldukça fazla ihtiyaca yol açmaktadır. Erse Bayilerinden biri olan FVA kablo da, üretilen zayıf akım kablolarının tamamını tüketicilere ulaştırmaktadır.

Erse Kablo Çeşitleri

vfa kablo kabloları

Erse bayileri tarafından alıcılara ulaştırılan zayıf akım kablo çeşitlerini altı başlık altında sıralayacak olursak;

1-Haberleşme Kabloları: Kullanım alanlarına yönelik çok çeşitli yapılarda üretimi sağlanmaktadır. Genellikle izole edilmiş bakır içeriğe sahiptir. Kullanım alanları ise özellikle yerel kablo şebekeleridir.

2-Erflex Kumanda Kabloları: Erflex Kumanda Kabloları, günlük hayatta kullandığımız birçok küçük ev aletleri başta olmak üzere, petrol, telekomünikasyon alanları, gaz ve maden alanlarında kullanılması için üretilmektedir.

3-Ervital Yangına Dayanıklı Kablolar: Yangına sebep olabilecek en ufak ihtimali bile önlemek amacı ile kılıfı ile birlikte üretilen kablolara denmektedir. Bu sayede yangın iletimi önlenmekte, oluşabilecek felaketlerin önüne geçilmektedir.

4-Koaksiyel Kablolar: Koaksiyel kablolar, üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı, elektrik ve elektronik alanlarında enerji akımını taşımak için kullanılan kablolara denmektedir.

5-Sinyal Kontrol Kabloları: Sinyal kontrol kablolarının asıl amacı; kumanda panoları ve makineler arasında gerçekleşen bağlantıyı sağlayabilmektir.

6-Erline&Veri İletişim Kabloları: Bilgi iletişimi için kullanılan teknoloji alet ve donanım sistemlerinde alt yapı sağılanımı için kullanılmaktadır.

Menü